ONAS

Stowarzyszenie zrzesza miłośników wszelkich sportów motorowych. Obecnie aktywnie działają komisje; samochodowa, turystyczna z BRD oraz kartingowa. Pragniemy powołać również komisje samochodów terenowych, motocyklową i quadów. Zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych tymi dyscyplinami.Członkowstwo w naszym Stowarzyszeniu umożliwia wzajemny kontakt między miłośnikami poszczególnych dyscyplin, wymianę informacji, branie udziału w szkoleniach.

Klub mieści się w Łodzi przy ul.Rewolucji 1905r. nr.46 i jest czynny w każdy czwartek od godz.19tej.

Zarząd Stowarzyszenia

Wojciech Barański - prezes

Grażyna Kowalińska - wiceprezes

Katarzyna Barańska - czł. zarz. d/sp. BRD

Adam Kluba - czł. zarz. d/sp. sam.

Krzysztof Kukulak - czł. zarz. d/sp. turystyki

Komisja Rewizyjna

Sławomir Wysmyk - przewodniczący

Kamil Latusek - czł. kom.

Okraszewski Marcin - czł. kom.

KOMISJE

Kartingowa

Stowarzyszenie prowadzi „przedszkole kartingowe” przeznaczone dla dzieci w wieku 4-8 lat. Zajęcia odbywają się na krytym torze kartingowym Pole Position w Warszawie ul. Pileckiego 91. Kurs podstawowy składa się z 4-ech godzinnych sesji, czasie których zajęcia teoretyczne i praktyczne łączą się z zabawą. Jazdy odbywają się na dostosowanych dla najmłodszych , całkowicie bezpiecznych gokartach Easykart 50. Ukończenie kursu umożliwia samodzielne doskonalenie umiejętności, a także branie udziału w dalszych szkoleniach, na otwartych torach w Radomiu i Poznaniu. Promocyjna cena kursu podstawowego wynosi 750zł.

Informacji udziela i zapisy przyjmuje Kolega Włodzimierz Sadura tel. 508 45 22 30.

Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji - R46